“3 muskëtjerët” e PD-së që nxorën përgjimin e Xhafës, sot në prokurori - Android

Get it on Google Play

“3 muskëtjerët” e PD-së që nxorën përgjimin e Xhafës, sot në prokurori - Android

Sot në orën 10 e 30 deputetët Ervin Salianji, Enkelejd Alibeaj dhe zyrtari i PD, Gazment Bardhi do të dëshmojnë në prokurori në lidhje me audiopërgjimin e Agron Xhafës, vëllain e ministrit të Brendshëm.

17/05/2018 08:15 AM