'Anije kozmike' mbi ujë, del në shitje super jahti luksoz (FOTO LAJM) - Android

Get it on Google Play

'Anije kozmike' mbi ujë, del në shitje super jahti luksoz (FOTO LAJM) - Android

Katër kabina me hapësirë të madhe të cilat mund të mbajnë deri në 12 persona, një urë private dhe një tarracë për të marrë rreze, përfshirë dhe një vaskë me hidromasazh dhe një bar për të konsumuar pije. Bëhet fjalë për një super jaht të projektuar nga Porsche, i cili mund të ecë pa pushim për 32

07/11/2019 11:20 AM